Hakkımızda

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik&Koşullar

Bu Kullanım Koşulları 19 Eylül 2016 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiştir.
Anatolia Cast Ajans web sitesine, hizmetine ve/veya mobil uygulamaları da dahil olmak üzere Anatolia Cast Ajans tarafından sunulan tüm hizmetler A Cast Hizmeti olarak anılır. Kullanıcı olarak bu hizmete eriştiğinizde ve kullandığınızda, nasıl bu hizmeti aldığınıza bakılmaksızın, bu metni onay için tıkladığınızda bu sözleşmeye tabi olduğunuzu kabul edersiniz. A Cast Hizmeti Bounce Kreatif Rek. Org. Ltd. Şti. ye aittir. Bu kullanım koşullarına tabi olmayı kabul etmiyorsanız bu hizmeti kullanmayın ve hizmete erişmeyin.
Bu koşulları kabul ettiğiniz takdir de sözleşme yasal hak ve yükümlülüklerinizi etkiler.
Bazen bu Kullanım Koşullarına ek olarak kendi koşul ve şartları geçerli olan yeni bir özellik sunabiliriz. Bu tür durumlarda, yeni özelliğe ait koşullar, bu Kullanım Koşullarıyla çakışmadığı sürece geçerli olur.
Tahkim bildirimi; üyelik çıkmanız veya aşağıdaki üyelik kısmındaki bazı anlaşmazlıklar haricinde, siz ve Anatolia Cast Ajans arasındaki anlaşmazlıkların bireysel tahkime dahil olarak çözüleceğini ve her tür dava ve duruşma hakkınızdan feragat ettiğinizi kabul edersiniz.

Temel Koşullar

 1. A Cast Hizmetini kullanabilmek için en az 1 yaşında olmanız gerekmektedir.
 2. A Cast Hizmeti aracılığıyla şiddet, çıplaklık, kısmen çıplaklık içeren, ayrımcı, yasalara aykırı, ihlal edici, pornografik veya müstehcen fotoğraflar ya da başka içerikler paylaşamazsınız.
 3. Hesabınız aracılığıyla gerçekleşen her tür hareketin sorumluluğu size aittir, ve diğer hesap haklarınızı satmayacağınızı, aktarmayacağınızı, devretmeyeceğinizi ve kullanılmasına izin vermeyeceğinizi kabul edersiniz. Ayrıca, A Cast’a kayıt olurken ve diğer zamanlarda verdiğiniz veya vereceğiniz tüm bilgilerin gerçek, doğru, güncel ve eksiksiz olduğunu ve bilgilerinizi doğru ve gerçek kalmaları için gerektiğinde güncelleyeceğinizi kabul edersiniz.
 4. Diğer Anatolia Cast Ajans kullanıcılarının giriş bilgilerini istemeyeceğinizi, toplamayacağınızı ve kullanmayacağınızı kabul edersiniz.
 5. Şifrenizi gizli ve güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.
 6. Kişi veya kuruluşlara hakaret etmemelisiniz, zorbalıkta bulunmamalısınız, rahatsız edici şekilde takip etmemelisiniz, suistimal, taciz, tehdit veya taklit etmemelisiniz ve korkutmamalısınız ve A Cast Hizmeti aracılığıyla size veya başka herhangi birine ait gizli bilgileri paylaşmamalısınız.
 7. A Cast Hizmetini hiçbir yasa dışı veya yetkisiz amaçla kullanamazsınız. Yüklediğiniz fotoğraf ve videoların telif haklarını Anatolia Cast Ajans’ ta olduğunu kabul edersiniz.
 8. A Cast Hizmetinde paylaştığınız veya gösterdiğiniz tüm veriler, metinler, dosyalar, bilgiler, kullanıcı adları, görseller, grafikler, fotoğraflar, profiller, ses ve video klipleri, sesler, müzik eserleri, özgün çalışmalar, uygulamalar, bağlantılar ve diğer içerik ve malzemeler (birlikte “İçerik” olarak anılır) tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
 9. A Cast Hizmetini değiştiremez ve uyarlayamazsınız veya başka bir internet sitesini, A Cast Hizmetiyle veya Anatolia Cast Ajans’la ilişkili olduğuna dair yanlış izlenim verecek şekilde değiştiremezsiniz.
 10. Anatolia Cast Ajans’ın gizli API’sine Anatolia Cast Ajans tarafından izin verilen yöntemler dışında başka bir yöntemle erişemezsiniz.
 11. Herhangi bir Anatolia Cast Ajans kullanıcısına istenmeyen e-postalar, yorumlar, beğenmeler veya diğer türlü ticari veya tacizkar iletişimler oluşturamaz ve gönderemezsiniz.
 12. Solucan, virüs, casus yazılım, zararlı yazılım veya diğer her türlü zarar verici veya engelleyici kodu aktarmak dahil, A Cast Hizmetini, sunucularını veya A Cast Hizmetine bağlı ağları engelleyemez veya kesintiye uğratamazsınız. Anatolia Cast Ajans sayfalarının kullanıcıların tarayıcılarında veya cihazlarında gösterilme ya da görüntülenme şeklini herhangi bir şekilde değiştiren veya engelleyen içerikler ya da kodlar ekleyemezsiniz.
 13. Otomatik cihaz, kod, bot, örümcek, böcek veya kazıyıcı kullanmak dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, A Cast Hizmetinde yetkisiz yöntemlerle hesap oluşturamazsınız.
 14. Başka bir kullanıcının A Cast Hizmetini kullanmasını kısıtlamaya çalışmamalısınız ve bu Kullanım Koşullarının veya diğer A Cast koşullarının ihlal edilmesini teşvik etmemelisiniz ve buna olanak vermemelisiniz.
 15. Bu Kullanım Koşullarının ihlali, Anatolia Cast Ajans’ın tamamen kendi takdirine bağlı olarak, Anatolia Cast Ajans hesabınızın kapatılmasıyla sonuçlanabilir. A Cast hizmetinde paylaştığınız İçeriklerin Anatolia Cast Ajans’ın sorumluluğunda olmadığını ve olamayacağını kabul edersiniz. İşbu Kullanım Koşullarının özünü veya metnini herhangi bir şekilde ihlal etmeniz ya da Anatolia Cast Ajans’ı bir risk veya başka bir muhtemel hukuki yaptırıma maruz bırakmanız durumunda, A Cast Hizmetini size sunmaya kısmi olarak ya da bütünüyle son verebiliriz.

Genel Şartlar

 1. A Cast Hizmetini veya A Cast Hizmetine erişiminizi herhangi bir nedenle, bildirimde bulunmaksızın istediğimiz zaman ve size karşı sorumlu olmadan değiştirme veya sonlandırma hakkımız saklıdır.
 2. hesabınız kapatıldıktan sonra, işbu Kullanım Koşullarında size verilen tüm lisansların ve diğer hakların geçerliliği derhal sona erer.
 3. İşbu Kullanım Koşullarını zaman zaman tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme “Güncel Koşullar” hakkımız saklıdır. Yasal veya idari nedenlerle değişiklik yapmadığımız sürece, Güncel Koşullar yürürlüğe girmeden makul bir süre önce bildirimde bulunuruz. Güncel Koşulları A Cast Hizmetinde yayınlayarak size bildirebileceğimizi ve Güncel Koşulların yürürlüğe girdiği tarihten sonra A Cast Hizmetini kullanmanızın güncel Koşulları kabul ettiğiniz anlamına geleceğini kabul edersiniz. Bu yüzden, A Cast Hizmetini kullanmadan önce işbu Kullanım Koşullarını ve tüm Güncel Koşulları gözden geçirmelisiniz. Güncel Koşullar yayınlandığı tarihte veya Güncel Koşullarda belirtilen daha sonraki bir tarihte yürürlüğe girer ve o tarih itibariyle A Cast Hizmeti kullanımınız için geçerli olur.
 4. Herhangi birinin A Cast Hizmetine erişmesini istediğimiz zaman herhangi bir nedenle reddetme hakkımız saklıdır.
 5. Herhangi bir kullanıcı profilinin kullanılması hakkını herhangi bir nedenle geri alma hakkımız saklıdır.
 6. İşbu Kullanım Koşullarını ihlal ettiğini tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz İçerikleri veya İçeriklerin bulunduğu hesapları kaldırabiliriz, düzenleyebiliriz, engelleyebiliriz, ancak bu yönde herhangi bir yükümlülüğünüz yoktur.
 7. A Cast Hizmetini kullanmanızdan kaynaklanan tüm veri ücretlerinden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.
 8. Kullanıcı profilleri ve fotoğraflar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, A Cast Hizmetindeki içeriklerin otomatik yöntemlerle taranmasını, çekilmesini, ön belleğe alınmasını veya herhangi bir mecra da yayınlanma hakkı A Cast’ tadır.

İçerik

 1. A Cast Hizmetinin bir bölümü reklam gelirleriyle desteklenmektedir ve A Cast Hizmetinde reklamlar ve tanıtımlar gösterilebilir. A Cast’ ın bu tür reklam ve tanıtımları A Cast Hizmetine veya İçeriklerinize, İçeriklerinizin yanına veya İçeriklerinizle birlikte yerleştirebileceğini işbu belgede kabul edersiniz. Bu tür reklam ve tanıtımların şekli, üslubu ve kapsamı size bildirilmeden değiştirilebilir.
 2. Ücretli hizmetleri, sponsorlu içerikleri veya ticari iletişimleri her zaman belirtmeyebileceğimizi kabul edersiniz.
 3. İşbu Kullanım Koşullarını kabul etmek için her tür yasal hak ve yetkiye sahip olduğumuzu beyan ve kabul edersiniz.
 4. A Cast adı ve logosu A Cast’ın ticari markalarıdır ve takip eden adreste bulunan marka kurallarımıza uygun olan durumlar haricinde, A Cast’ tan önceden yazılı izin alınmadan tamamen veya kısmen kopyalanamaz, taklit edilemez ve kullanılamaz.