Anatolia Cast Ajans

Anatolia Cast Ajans olarak her biri kendi alanında uzman olan kadromuz ile  çalışmalarımızı dizi, sinema ve reklam projelerinde sürdürmeye devam ediyoruz. Cast, model, dizi, sinema, reklam ve oyuncu ajansı olarak hedefimiz her zaman profesyonel kişileri bu sektöre kazandırabilmektir. Bugüne kadar bize oyunculuk veya modellik başvurusu yapan her yaştan binlerce kişinin değişik projelerde istihdamını sağladık. Cast Ajans olarak anlaşmalı olduğumuz firmaların model veya oyuncu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla titiz bir çalışma yapıyoruz. Firmaların cast talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan en doğru oyuncuyu belirleyerek kısa zamanda çekimlere hazırlıyoruz.


Mor arkaplan önünde oturan bir mankaen


Sinema film şeridi

Sinema Filmleri 

Anatolia cast ajans oyunculuk başvurusu yaparak sinema filmlerinde oynama  şansına sahip olabilirsiniz. Sinema oyuncusu olmak isteyen bir çok kişi oyuncu olmak için gereken fiziksel özelliklere sahip olmadığını düşünür. Oysa bir sinema filminde binlerce insan rol alır ve çok farklı karakterlere ihtiyaç vardır. Oyuncu olmak istiyorum ne yapmalıyım diyorsanız Anatolia Cast Ajans başvuru formunu doldurmanız yeterli. Ekibimiz sizi fiziksel özelliklerinize uygun bir sinema filmine yönlendirerek oyuncu olmak ve sinema filminde oynamak hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.


Kamera önünde duran bir adam

Dizi Filmler 

Dizilerde oynamak isteyen bir çok aday Anatolia cast ajans oyunculuk başvurusu yaparak bu hayallerine kavuştu. Eğer dizi oyunculuğu konusunda yeteneğiniz varsa ve görev aldığınız dizi film projelerinde kendinizi gösterebilirseniz dizilerin devamlı aranan yüzü olursunuz. Dizi filmlerin en önemli özelliği yeni yüzlere ihtiyaç duyulmasıdır. Sürekli olarak dizilere oyuncu aranıyor olması oyunculuk hayali kuranlara bir fırsat sunmaktadır.  Tecrübeli olun veya olmayın biraz da olsa oyunculuk yeteneği varsa mutlaka dizi oyuncusu olmak için başvuru formunu doldurun., dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayın.


Bir sahne ve hazırlık yapan set ekibi

Reklam Filmleri 

Anatolia Cast Ajans reklam oyuncu başvurusu alarak bu alanda ilerlemek isteyen oyunculara fırsat sunuyor. Oyuncu olmak isteyen bir çok kimse reklam filmlerinde oynamak suretiyle işe başlamakta ve daha sonra sinema veya dizi film projelerine geçiş yapabilmektedir. Bunun için reklam yüzü başvurusu ile bir başlangıç yapmanız gerekir. Beni seçmezler diye düşünme reklam oyuncu başvurusu yap ve olacakları gör. Reklam oyunculuğu ücretleri sinema filmleri kadar yüksek olmasa da kendinizi göstermek oyunculuk yeteneklerinizi sergilemek adına reklam filmlerinde oynamak iyi bir fırsattır

Tül elbise giymiş oturan ve yukarı bana 5 yaşlarında bir kız

Katalog Çekimleri

Anatolia Cast Ajans firmamıza oyunculuk veya reklam başvurusu yapan erkek veya bayan bir çok kişiye katalog çekimi için manken aranıyor projede yer almak ister misin şeklinde sorduğumuzda genellikle çekimser davranabiliyor. Çünkü katalog çekimi ile ilgili yanlış veya eksik bilgi olduğunu görüyoruz. Katalog çekimleri ajansları arasında Anatolia Cast Ajans olarak oldukça tecrübeliyiz. Elbette katalog çekimi için manken olmak isteyen bir kişinin katalog çekimi başvurusu yapması ve iyi bir fiziğe sahip olması gerekir. Katalog çekimleri profesyonel mankenlik yapmak isteyenler için yeteneklerini sergileme fırsatı sunan bir projedir.

Hemen Başvurun

Fuar Hostesliği

Fuar hostesliği başta araba fuarları olmak üzere farklı sektörlere ait fuarlarda ürün tanıtımı yapmak, ziyaretçileri karşılamak, ikramda bulunmak vb. işleri yapmak üzere fuar hostesliği ajansları tarafından verilen işlerdir. Ajansımıza fuar hostesi iş başvurusu yapabilirsiniz. Fuar hostesliği konusunda deneyiminiz olmasa da kısa bir eğitimle fuar hostesi olarak çalışmak mümkündür. Fuar hostesliği ücretleri işin cinsine ve süresine göre değişmektedir. Fuar hostesliği yapanlar veya stand hostesliği yapanlar günlük ücret alır. Fuar hostesi günlük ücret miktarı yine işe göre farklılık arzetmektedir.

Hemen Başvurun

Çocuk Oyuncu

Eğer çocuğunuzun çocuk oyuncu olup  çocuk reklamlarında oynamasını istiyorsanız Anatolia Cast Ajans online oyunculuk başvuru formunu doldurarak çocuk oyuncu başvurusu yapabilirsiniz. Çocuk ajanslarına başvuru formu doldururken mutlaka veli adı soyadı ve iletişim bilgileri yazılmalıdır. Bunun yanı sıra bebek arayan reklam ajanslarına aranan şartlara uygun bebeğiniz varsa  reklam başvurusu yaparak bebeğinizin çocuk oyuncu veya bebek oyuncu olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece çocuğunuz bebek arayan reklam ajanslarında bebek reklam yüzü olarak şov dünyasına adım atmış olacaktır.

Hemen Başvurun

Bir kadın, bir çocuk, bir genç ve başka bir kadın resmi

Tesettür Çekimleri

Anatolia Cast Ajans firmamıza tesettür yüz mankenliği başvurusu yaparak tesettür çekimleri projelerinde çalışabilirsiniz.  Son yıllarda tesettür giyime olan talep patlaması tesettür model ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Tesettür mankeni arayan ajanslar tesettür giyim alanında mankenlik yapmak isteyen bayanlarca rağbet görmektedir. Tesettür mankenliği için firmamıza başvuru yapın. Tesettür giyim firmalarından tesettür yüz mankenliği talebinin gelmesi halinde bulunduğunuz ildeki tesettür çekimleri için yönlendirileceksiniz. Tesettür mankenleri ne kadar kazanıyor sorusuna gelince, elbette projeye göre fiyat değişmektedir.


Mankenlik Modellik

Bilindiği gibi modellik çok geniş çalışma alanına sahip bir meslektir. Modellik dendiğinde akla foto modellik gelmektedir ve gerçekte de durum bundan ibarettir. Ajansımıza modellik başvurusu yaptığınızda bazı fiziksel özelliklere sahip olmanız gerekmektedir. Özellikle vücut ölçüleri olarak belirli standartlara sahip olmalısınız.  Modellik ve mankenlik bir çok sektörde boy göstermesine rağmen hemen her zaman foto model veya manken denildiğinde giyim sektörü ön plana çıkmaktadır. Anatolia Cast Ajans modellik başvurusu için online başvuru formunu doldurmanız ve modellik mankenlik kategorisini seçmeniz gerekiyor.


Casting

Cast ajans kavramı sinema veya dizi film oyunculuğunu anımsatırken günümüzde oyunculuk başvurusu yanında, mankenlik, modellik, fuar hostesliği, reklam başvurusu ve çocuk reklamları reklam yüzü başvurusunu da içine alan çok geniş bir konu haline gelmiştir. Bu manada cast ajansı denildiğinde oyuncu ajansı ilk olarak anlaşılsa da reklam ajansı, mankenlik ajansı, modellik ajansı vb gibi ajanslar da akla gelmektedir. Günümüzde cast ajans ya da oyuncu ajansı sektörü oldukça geniş bir alana sahiptir. Her şey profesyonelce yapıldığında başarıya ulaşması daha kolay ve daha hızlı olmaktadır. Anatolia Cast Ajans sektörde deneyimli bir firmadır.


Oyuncu ve Modeller Arıyoruz

Reklam Çekimleri

Banka Reklamı, İçecek Reklamı, Bez Reklamı, Bebek Şampuan Reklamı, Mobilya Reklamı, Oyuncak Reklamı, Tatil Reklamı, Çorap Reklamı  

Başvuru Yapın

Katalog Çekimleri

Takım Elbise, Spor Kıyafet, Şort ve Tişört, Abiye Kıyafet, Tesettür Giyim,  Yetişkin Pijama Takımı, Çocuk Pijama, Takımı, Boznoz, İç Giyim

Başvuru Yapın


OYUNCU VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

Sen anlat karadeniz dizisi afişi

Adını Sen Koy dizisi afişi

Yaşım Kaç Yarışma Programı afişi dizisi afişi

Avlu dizisi afişi

Bizim Hikaye dizisi afişi

Çukur dizisi afişi

Diriliş Ertuğrul dizisi afişi

Egenin Hamsisi dizisi afişi

Erkenci Kuş dizisi afişi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi afişi

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi afişi

İstanbullu Gelin dizi afişi

Kadın dizisi afişi

Kanatsız Kuşlar dizi afişi

Koca Koca Yalanlar dizisi afişi

Mehmed Dizisi Afişi

Payitaht dizisi afişi

Savaşçı dizisi afişiCast Ajans Başvurusu

Cast ajans firmalarının hemen hepsi benzer şekilde çalışmakla birlikte, bazı cast ajans firmaları nispeten farklı çalışma modelleri belirleyebilmektedir. Örneğin bazı firmalar cast ajans başvurusu yapmak isteyen adaylarla yüz yüze gir görüşme gerçekleştirir ve uygun gördükleri cast adayının foroğraflarını kendi stüdyolarında çekmektedir. Bu durum farklı ülkelerde veya farklı şehirlerde yaşayan oyuncu adaylarının aranan aday olsa bile başvuru yapmasını zorlaştırmakta ve belki de bir çok yetenek ve özel karakterler keşfedilememektedir. Biz Anatolia Cast Ajans olarak internet üzerinden oyunculuk başvurusu almaktayız. Böylece daha çok oyuncu adayı bulunduğu yerden çabuk ve kolay bir şekilde oyunculuk başvurusu yapabilmekte, değerlendirmeye girme şansı elde edebilmektedir. Bunun yanı sıra film veya dizi projelerinde çok farklı yüzlere ihtiyaç olduğundan her yaş, cinsiyet ve kesimden başvuru kabul ediyoruz.Web Tasarım: Horizon