Biz Kimiz

En Güvenilir Ajans : Anatolia Cast Ajans

Anatolia Cast Ajans olarak her biri kendi alanında uzman olan kadromuz ile çalışmalarımızı dizi, sinema ve reklam projelerinde sürdürmeye devam ediyoruz. Cast, model, dizi, sinema, reklam, katalog çekimleri ve oyuncu ajansı olarak hedefimiz her zaman profesyonel kişileri bu sektöre kazandırabilmektir.

 Ajansımıza başvuran kişiler profesyonel kadromuz tarafından özenle seçilerek oyuncu olmak isteyen adaylara bu sektör ile ilgili olan tüm eğitimler eksiksiz bir şekilde verilmektedir.

 Böylelikle sektör içerisindeki en iyileri ülkemize kazandırmaktayız.

 Bizlere başvuran kişilere aktarmak istediğimiz ilk bilgi her zaman oyunculuğun emek ve süreklilik isteyen eğitimlerden ibaret olduğu bilgisidir. Amacımız defile, moda çekimleri, dizi, film ve sinema sektörleri ile birlikte tanıtım alanında yer alabilecek kişileri hazırlayabilmektir.

 Modellerimiz için gerekli olanları araştırdıktan sonra onların özel yeteneklerini ön plana çıkartarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Oyuncu ya da yan oyuncu olmak isteyen adayların isteklerine göre değerlendirmelerimizi yaptıktan sonra dizi ve sinema sektörüne adaylarımızı hazır hale getirmekteyiz.

Felsefemiz Bizim İçin Önemlidir

Buket Hanım

Buket Hanım

Akdeniz Bölge Sorumlusu

Zeynep Hanım

Zeynep Hanım

Ege Bölge Sorumlusu

Gamze Hanım

Gamze Hanım

Güneydoğu Bölge Sorumlusu

Tuğçe Hanım

Tuğçe Hanım

Karadeniz Bölge Sorumlusu